سوله سازی : اولین موضوعی که در مسیر احداث و تجهیز این گروه‌های صنعتی مطرح می‌شد، تدارک فضای لازم برای جانمایی ماشین‌آلات و استقرار تجهیزات تولید بود که با ساخت یک سوله خدماتی و صنایع سنگین، این نیاز به طور کامل مرتفع می‌شد. با توجه به رشد چشمگیر صنعت فولاد در کشور خصوصاً در سه دهه اخیر، سوله‌ سازی با سهولت بیشتری صورت می‌پذیرد؛ خصوصاً ساخت سوله در اصفهان، به خاطر نزدیکی به قطب تولید فولاد کشور، با سهولت بیشتر و در زمان کوتاه‌تری به انجام می‌رسد و هزینه ساخت سوله در این شهر کاهش خواهد یافت.

سوله‌سازی استاندارد؛ یک ضرورت زیرساختی

سوله صنعتی قرار است که میزبان مشاغل سنگین صنعتی و تولیدکننده‌های محصولات مختلف، مورد استفاده قرار گیرد. همین موضوع کافی است تا به اهمیت بالای عملیات سوله‌ سازی استاندارد پی ببریم. ساخت سوله باید با استفاده از بهترین متریال و بهره‌گیری از بهترین فرآیند ساخت روز دنیا انجام شود تا سازه نهایی، از قابلیت اطمینان بالا و استحکام خوبی برخوردار باشد. بدیهی است استفاده از فولاد نامرغوب، فرآیند ساخت فاقد دقت لازم، جوشکاری نامناسب و پوشش نامطلوب سطوح قطعات، امتیاز شرکت سوله ‌سازی مذکور را به شدت کم خواهد کرد.

سوله‌سازی به روش سوله تیر ورقی

ساخت سوله به تیر ورقی، نوعی از سوله‌سازی است که استحکام بالایی را تأمین می‌کند و در ضمن، وزن نهایی سازه را نیز بیش از حد بالا نمی‌برد. ساخت قطعات سوله در کارگاه سوله‌ سازی و با نظارت مهندسین ساخت صورت می‌پذیرد. قطعات مختلف سوله از جنس فولاد با کیفیت بالا تولید می‌شوند.

در سوله قطعات اصلی از جنس تیر ورق هستند که هر تیر ورق از دو بال و یک جان تشکیل می‌شود که به هم جوش داده می‌شوند. جان تیر ورق عمدتاً تخت است، اما گاه می‌توان از جان سینوسی نیز با هدف تأمین مقاومت بیشتر در وزن کمتر استفاده نمود. رفتر، دیگر جزء اصلی سوله تیر ورقی است و پرلین، میل‌مهار، استرات، بادبند و سینه‌بند، سایر اجزای مهم سوله‌ سازی به روش تیر ورقی را تشکیل می‌دهند.

سوله سازی

سوله‌سازی به روش سوله پیش‌ساخته ارزان

آنچه خیلی از مدیران به دنبالش هستند، راهکاری ارزان ‌قیمت اما مطمئن و استاندارد است که با تکیه بر آن بتوانند محیط مناسب برای استقرار تجهیزات صنعتی و تولیدی خود را تدارک ببینند. با عنایت به دغدغه‌های مدیران و صاحبان مشاغل و به منظور تأمین بهینه نیاز این افراد، سوله پیش ‌ساخته را پیشنهاد می‌کنیم.

قطعات این نوع سوله بر طبق برنامه‌ریزی زمانی از پیش تعیین شده، در تعداد زیاد تولید می‌شوند و پس از اتمام کلیه مراحل سوله‌ سازی که در بالا ذکر شد، انبار می‌شوند. این جریان تولید ادامه می‌یابد و پس از آن، هر زمان که ثبت سفارش سوله صورت بگیرد، قطعات مورد نیاز بر طبق نقشه‌های شاپ دراوینگ از انبار فراخوانی شده و پس از کنترل کیفیت، به محل نصب ارسال خواهند شد.

1. شیراز، به طرف سپیدان شهرک صنعتی ملوسجان.

2. شیراز، منطقه ویژه اقتصادی شیراز

تلفن تماس: 07136773264

همراه : 09177054146