معرفی شرکت

مجتمع تولیدی صنعتی پولاد نقش آریا با تکیه بر دانشی نو و پویا و با بهره‌گیری از تجربه‌ای كهن طراح و سازنده انواع سوله باتنوع درشکل و مدل در تناژ سنگین و فوق سنگین همراه با اجرای فنداسیون وپوشش سقف ،اسکلت های فلزی جوشی و پیچ و مهره ای ، ساخت تیر ورق و مقاطع متغیر، ساخت هندریل های پل ها ، اجراء جرثقیلهای صنعتی ، خدمات برش کاری و سوراخ کاری و تولید بولت و بیس پلیت در اقصی نقاط کشور ، آمادگی دارد آزموده های خود را در اختیار کارفرمایان گرانقدر قرار بدهد و در راستای پیشبرد و شکوفایی صنعت ، نقش به سزایی بازی کند، چه بر این باوریم که کار خلاقه و خدمت راستین بالاترین نوع عبادت است.

این کارخانه با هدف ساخت انواع اسکلت های فلزی و سوله در کاربری های مختلف سعی در جهت خدمت به هموطنان محترم داشته است. این شرکت با سابقه ای درخشان ساخت اسکلت فلزی خود را درکارگاهی مجهز وبا استفاده از اکیپ های کارگری ماهر و با تجربه و تجهیزات روز مورد نیاز با سرپرستی مهندسان مجرب و گروه های نظارت کیفی انجام می دهد .

اجرای دقیق، سریع و مقرون به صرفه پروژه‌های فلزی و جلوگیری از اتلاف زمان و نیروی انسانی هدفی است مشترک میان ما و کارفرمایان، مشاوران و سایر پیمانکاران.

عملیات تست های غیر مخرب جوش (VT,UT,MT,PT) متناسب با درخواست انجام خواهد شد .در پایان گروه بازرسی جوش QA نسبت به نظارت نهایی اقدام خواهد کرد

 

راه های ارتباط با ما :

تلفن تماس: 07136773264

تلفن همراه : 09177054146

پست الکترونیک: hr.kiani61@gmail.com

 

آدرس شرکت:

1. شیراز، به طرف سپیدان شهرک صنعتی ملوسجان.

2. شیراز، منطقه ویژه اقتصادی شیراز